Yatırım Yoluyla ABD’de Yaşama ve Çalışma İmkanı – İzmir

Yatırım Yoluyla ABD’de Yaşama ve Çalışma İmkanı – İzmir

Starts in 5 Days, 6 Hours

February 21, 2019 7:00 pm - 9:00 pm

Volley Hotel İzmir

Mimar Sinan mah. 1486 Sk. No:2 Alsancak Izmir

ABD’de iş yapmak isteyen yatırımcılara şirket kurulumları, iş planları ve yatırımcı vizeleri konusunda danışmanlık veren Ada Business Strategies LLC. ve ABD’de franchise yatırım uzmanı olan Visa Franchise sizleri “Yatırım Yoluyla ABD’de Yaşama ve Çalışma İmkanı” konulu bir etkinliğe davet ediyorlar. Yasal olarak ABD’de ikamet edebilmenize imkan sağlayabilecek franchise yatırımları, şirket kurulumu, yatırımcı vizesi başvurusu ve bütün bu süreçler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için sizleri etkinliğimize bekliyoruz.

—-Program—-

ABD için Vize Seçenekleri ve Yatırımcı Vizesi İmkanları

Zeynep Sonmez Ihtiyar, Ada Business Strategies LLC. kurucusu

ABD Franchise Pazarı, E-2 ve EB-5 Vizeleri için Franchise İmkanları ve Yatırım Süreci

Burçin Aksoy, Visa Franchise İş Geliştirme Direktörü

Soru & Cevap

————

www.adastrategies.com

Ada Business Strategies LLC. kurucusu Zeynep Sonmez Ihtiyar ABD Baskonsoloslugu Vize Bolumu eski calisanidir ve ABD’ye vize ve gocmenlik konularina hakimdir. Türkiye’nin önde gelen birçok firmasının da ABD’de şubeleşerek şirket ortaklarına/yöneticilerine uzun sureli yatırımcı vizesi alınması süreçlerinde hizmet vermistir.

www.visafranchise.com

Visa Franchise LLC. ABD’de franchise sahibi olmak ve E2, L1 veya EB-5 vizesini almak isteyen yabancı uyruklu kişilere danışmanlık hizmeti sunmaktadir. Yatırımcılara, kişisel ihtiyaç ve beklentilerine uygun yatırım seçenekleri bulup analiz ederek rehberlik etmektedir. Visa Franchise firmasının Turk yatırımcılara sunduğu en büyük katma değer onları ABD’deki hedeflerine uygun franchise opsiyonlari ile buluşturmaktır. Visa Franchise, Miami, Florida merkezli olup yurtiçi ve yurtdışında ofisleri bulunmaktadır.

No Comments

Post A Comment