Franchise Yatırımı Yoluyla ABD Göçmenliği – İstanbul

Franchise Yatırımı Yoluyla ABD Göçmenliği – İstanbul

More

February 18, 2019 7:00 pm

Koc Pera – Divan Brasserie

Tomtom Mah. İstiklal Cad. No: 181 K: 5-6, Merkez Han Beyoglu, İstanbul 34433 Turkey

https://www.eventbrite.com/e/yatrm-yoluyla-abdde-yasama-ve-calsma-imkan-istanbul-tickets-55874437948

 

ABD’de göçmenlik hukuku üstüne hizmet veren Ozısık PLLC Hukuk Bürosu, ABD vergi sistemi konusunda danışmanlık veren Turquoise Tax Advisory ve ABD’de franchise yatırım uzmanı olan Visa Franchise sizleri İstanbul’da “Yatırım Yoluyla ABD’de Yaşama ve Çalışma İmkanı” konulu bir etkinliğe davet ediyorlar. Yasal olarak ABD’de ikamet edebilmenize imkan sağlayabilecek franchise yatırımları, yatırımcı vizesi başvurusu, bilmeniz gereken vergi düzeni ve bütün bu süreçler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için sizleri etkinliğimize bekliyoruz.

 

—-Program—-

 

ABD için Vize Seçenekleri ve Yatırımcı Vizesi İmkanları

Sevil Özışık, Ozısık PLLC Hukuk Bürosu Kurucusu

 

ABD Franchise Pazarı, E-2 ve EB-5 Vizeleri için Franchise İmkanları ve Yatırım Süreci

Burçin Aksoy, Visa Franchise Yönetici Direktörü

 

ABD vergi hukuku ve yabancı yatırımcıların bilmesi gereken vergi kuralları

Deniz Kıral, Turquoise Tax Advisory Kurucusu

 

Soru & Cevap

 


 

www.ozisik.com

Ozisik PLLC, Amerika göçmenlik hukukunun bütün alanlarında çözümler sunan lider bir hukuk bürosudur. Duyarlı, kişiye özel hizmetiyle, müşterilerine tüm göçmenlik ihtiyaçları için kapsamlı destek sağlamaktadır.Ozisik PLLC müşterileri Fortune 500 şirketleri, gelişmekte olan ve orta ölçekli şirketler, yatırımcılar, girişimciler, yeni başlayanlar ve bireyler ve ailelerden oluşmaktadır. Müşteri başarısına tutkuyla bağlı, mükemmeliyetçi bir hizmet anlayışıyla yasal danışmanlık sağlamaya odaklanmış bir hukuk bürosu olarak her zaman müşterilerinin yanındadır.

 

www.visafranchise.com

Visa Franchise LLC. ABD’de franchise sahibi olmak ve E2, L1 veya EB-5 vizesini almak isteyen yabancı uyruklu kişilere danışmanlık hizmeti sunmaktadir. Yatırımcılara, kişisel ihtiyaç ve beklentilerine uygun yatırım seçenekleri bulup analiz ederek rehberlik etmektedir. Visa Franchise firmasının Turk yatırımcılara sunduğu en büyük katma değer onları ABD’deki hedeflerine uygun franchise opsiyonlari ile buluşturmaktır. Visa Franchise, Miami, Florida merkezli olup yurtiçi ve yurtdışında ofisleri bulunmaktadır.

 

https://www.turquoisetax.com/

Turquoise Tax Advisory, ABD ve sınır ötesi işler ve yüksek net değeri olan bireyler için bütünsel ve kişiye özel vergi çözümleri sunan Seattle merkezli bir Yeminli Mali Müşavirlik şirketidir. Turquoise Tax Advisory, müşterilerinin vergi sorunlarının ve yapılarının etkilerini derinlemesine anlamak için vergi yasasını sürekli olarak analiz eder. Ayrıca vergi uyumu, emlak planlama, transfer fiyatlandırması ve değerleme hizmetleri sunmaktadır.

No Comments

Post A Comment